SKUTEČSKÁ PADESÁTKA
ČRS, z.s. MO Skuteč si vás dovoluje pozvat na rybářské závody dvojic na 50 hodin.
Termín konání závodů: 17.září-20.září 2020
Místo: Skuteč, rybník Štěpánov o rozloze 5,6 ha
dno bahnitopísčité, hloubka 1,5-3,5 m
Startovné: 5000 Kč pro dvojci (max.16 dvojic )
( v případě 3. člena příplatek 500 Kč )
Občerstvení zajištěno po celou dobu závodu. Možnost objednání obědů a večeří.

Přihlášky a informace:
Marcel Sotona – tel. 607 879 726
e-mail: marcel.sotona@seznam.cz

Soutěžit se bude o následující ceny:
1. cena 2x pohár, finanční hod. 23 000 Kč
2. cena 2x pohár, finanční hod. 12 000 Kč + věcné ceny
3. cena 2x pohár, finanční hod. 7 000 Kč + věcné ceny
Cena za největší rybu 2x pohár + finanční hotovost 2.000,- Kč
Základní informace:
Přihlášení týmů do závodů:
Bude prováděno v termínu do 31.7 2020 prostřednictvím pana Marcela Sotony.
Max. počet týmů je 16 + 2 týmy náhradníků.
Pro přihlášení je nutno uhradit startovné, buď na účet č. 78-8185720237/0100 a to do 14-ti dnů po přihlášení .
Tým je závazně přihlášen teprve po uhrazení startovného.
Odhlášenému týmu po 1.8.2020 se startovné nevrací !!!!!!!
Pravidla závodů:
• Chytá se pouze z jedné strany rybníku.
• Hranice losovaného místa budou označeny kolíky a vylosovaným číslem. Sektor bude označen kolíky na protějším břehu rybníku.
• Dvojice chytá na čtyři pruty stylem chyť a pusť, na položenou.
• Každý prut s použitím jednoho háčku s protihrotem nebo mikroprotihrotem, pouze vlasovou metodou.
• Povolené nástrahy a návnady jsou pouze boilies a pelety , které smějí být použity pouze v celém a pevném stavu (zákaz drcení či rozmáčení), dále platí zákaz vyrábění návnad a nástrah v průběhu závodu (tzn. vaření, sušení, válení atd.), dipy a obalovací těsta jsou povoleny pouze na nástraze.
• Krmení a vnadění pouze na břehu, kolmo z vylosovaného místa raketou, kobrou, prakem, lopatkou,... (zakázané jsou dálkově ovládané zavážecí loďky).
• Bodovaná (vážená) ryba je kapr, amur, jeseter od 2,5 kg (včetně), ostatní ryby se šetrně vrací vodě bez bodování.
Pořadí určí součet vah 7mi nejtěžších ulovených bodovaných ryb s neomezenou výměnou. V případě shodného součtu vah rozhoduje nejtěžší ryba.
• Povinná výbava: podběrák s ramenem 80 cm, podložka, eko saky(min.2), pean, metr.
• Dvojice si může navzájem pomáhat, při zdolávání ryby je možné , se souhlasem sousedního týmu, přejít do jiného sektoru.
• Rozhodčí má právo kdykoliv během závodů zkontrolovat kteroukoliv udici, nástrahy i návnady v týmu.
• Účastníci souhlasí s možností pořízení fotografií z průběhu závodů
prostřednictvím organizátorů.
• Každá klasifikovaná ryba musí být zvážena vahou a sakem rozhodčího.
• Dokumenty, karta úlovků týmu a evidence rozhodčího musí být vždy označeny jménem a číslem stanoviště. U bodované ryby musí být zapsána jak délka, tak váha.
• Bivakování účastníků závodů včetně vozidel je povoleno.
• Je zakázáno rozdělávání ohně.
• Při porušení pravidel dojde k vyloučení ze závodů bez nároku na vrácení startovného.
• Tým smí podat protest u hl. pořadatele po uhrazení kauce 500 Kč. V případě zamítnutí protestu se kauce nevrací.

- Prezentace + losování 17. září 2020 17:00-18:30 hod.
- Příprava místa vč. vnadění a měření hloubky (marker) 18. září 2020 6:30-8:00 hod.
- Zahájení závodů 18. září 2020 8:00 hod.
- Ukončení závodů 20. září 2020 10:00 hod.
Pořadatel si vyhrazuje právo učinit změnu v propozicích.

Startovní listina
Pořadí Tým Zaplaceno
1. CT DLOUHOPRSŤACI - Tlustý Aleš st., Šedivý Ondřej - ZAPLACENO
2. CT MOKRÝ BANDITI - Lorenc Martin, Tlustý Aleš ml. - ZAPLACENO
3. CT PŮLČANOVI - Vybíral Roman, Blažek Robert, Vybíralová Anna - ZAPLACENO
4. CT Colmic team JJ - Dvořák  Jiří, Škraňka Jan - ZAPLACENO
5. CT DABL-L - Netolický Lukáš, Kusý Lubomír - ZAPLACENO
6. CT DUDLA - Dudycha Miloš, Dudychová Veronika - ZAPLACENO
7. CT SIFRO - Sisr Michal, Málek Petr - ZAPLACENO
8. CT ZOUFALCI - Netolický Milan, Tunka Jiří - ZAPLACENO
9. CT HANDY LINE I. - Hanuš Pavel, Kolín Josef - ZAPLACENO
10. CT CRAYFISH - Beneš Jiří, Kaše Martin - ZAPLACENO
11. CT CANDÁT - Prokůpek Aleš, Hromádko Petr, Prokůpek Michal - ZAPLACENO
12. CT CRAZY FISHING - Prokůpek Tomáš, Kazda PETR- ZAPLACENO
13. CT Hutaj Cucaj - Klein Martin, Čapka Dan - ZAPLACENO
14. CT Asterix & Obelix - Bartošík Jakub, Rokyta Dušan - ZAPLACENO
15. CT Kaprobrani - Všetečka Marcel, Málek Lukáš - ZAPLACENO
16. CT RIKA - Richter Marek, Kašpar Přemysl - ZAPLACENO
Náhradníci
17. 
18.