SKUTEČSKÁ PADESÁTKA IX. ročník
ČRS, z.s. MO Skuteč si vás dovoluje pozvat na rybářské závody dvojic na 50 hodin
Termín konání závodů: 6.-9.5.2021
Místo: Skuteč, rybník Štěpánov o rozloze 5,6 ha, dno bahnitopísčité, hloubka 1,5-3,5 m

Startovné: 5000 Kč pro dvojci (max.16 dvojic )

                   ( v případě 3. člena příplatek 500 Kč )
Občerstvení zajištěno po celou dobu závodu. Možnost objednání obědů a večeří.
Přihlášky a informace: 
Marcel Sotona – tel. 607 879 726
                             e-mail: marcel.sotona@seznam.cz

Soutěžit se bude o následující ceny:

  1. cena 2x pohár, finanční hod. 23 000 Kč
  2. cena 2x pohár, finanční hod. 12 000 Kč + věcné ceny
  3. cena 2x pohár, finanční hod.   7 000 Kč + věcné ceny
    Cena za největší rybu 2x pohár + finanční hotovost 2.000,- Kč

Základní informace:
Přihlášení týmů do závodů:
Bude prováděno v termínu do 31.3 2021 prostřednictvím pana Marcela Sotony.

Max. počet týmů je 16 + 2 týmy náhradníků.

Pro přihlášení je nutno uhradit startovné, buď na účet č. 78-8185720237/0100, nebo hotově u pana Sotony a to do 14-ti dnů po přihlášení.

Tým je závazně přihlášen teprve po uhrazení startovného.

Odhlášenému týmu po 1.4.2021 se startovné nevrací !!!!!!
Pravidla závodů:

  • Chytá se pouze z jedné strany rybníku.
  • Hranice losovaného místa budou označeny kolíky a vylosovaným číslem. Sektor bude označen kolíky na protějším břehu rybníku.
  • Dvojice chytá na čtyři pruty stylem chyť a pusť, na položenou.
  • Každý prut s použitím jednoho háčku s protihrotem nebo mikroprotihrotem, pouze vlasovou metodou.
  • Povolené nástrahy a návnady jsou pouze boilies a pelety , které smějí být použity pouze v celém a pevném stavu (zákaz drcení či rozmáčení), dále platí zákaz vyrábění návnad a nástrah v průběhu závodu (tzn. vaření, sušení, válení atd.), dipy a obalovací těsta jsou povoleny pouze na nástraze.
  • Krmení a vnadění pouze na břehu, kolmo z vylosovaného místa PVA, kobra, raketa, prak, lopatka (zakázané jsou i dálkově ovládané zavážecí loďky).
  • Bodovaná (vážená) ryba je kapr, amur, jeseter od 2,5 kg (včetně), ostatní ryby se šetrně vrací vodě bez bodování.
  • Pořadí určí součet vah 7 nejtěžších ulovených bodovaných ryb. V případě shodného součtu vah rozhoduje nejtěžší ryba.
  • Povinná výbava: podběrák s ramenem 80 cm, podložka, eko saky(min.2), pean, metr.
  • Dvojice si může navzájem pomáhat, při zdolávání ryby je možné , se souhlasem sousedního týmu, přejít do jiného sektoru.
  • Rozhodčí má právo kdykoliv během závodů zkontrolovat kteroukoliv udici, nástrahy i návnady v týmu.
  • Účastníci souhlasí s možností pořízení fotografií z průběhu závodů prostřednictvím organizátorů.
  • Každá klasifikovaná ryba musí být zvážena vahou a sakem rozhodčího.
  • Dokumenty, karta úlovků týmu a evidence rozhodčího musí být vždy označeny jménem a číslem stanoviště. U bodované ryby musí být zapsána jak délka, tak váha.
  • Bivakování účastníků závodů včetně vozidel je povoleno.
  • Je zakázáno rozdělávání ohně.
  • Při porušení pravidel dojde k vyloučení ze závodů bez nároku na vrácení startovného.
  • Tým smí podat protest u hl. pořadatele po uhrazení kauce 500 Kč. V případě zamítnutí protestu se kauce nevrací.

Prezentace + losování

 

6.5.2021

17:00-18:30 hod.

Příprava místa vč. vnadění a měření hloubky (marker)

 

7.5.2021

6:30-8:00 hod.

Zahájení závodů

 

7.5.2021

8:00 hod.

Ukončení závodů

 

9.5.2021

10:00 hod.

 Pořadatel si vyhrazuje právo učinit změnu v propozicích.
Startovní listina:
1. CT PIVO CARP - SISR MICHAL, MÁLEK PETR - zaplaceno
2. CT DUDLA - DUDYCHA MILOŠ, DUDYCHOVÁ VERONIKA
3. CT CRAZY FISHING - PROKŮPEK TOMÁŠ, KAZDA PETR, Kazda Jakub - zaplaceno
4. CT ZAVOJNATKY - HLAVÁČEK ALEŠ + 1 - zaplaceno
5. CT KLUCI Z BAČAL - PROKŮPEK ALEŠ, HROMÁDKO PETR, PROKŮPEK MICHAL
6. CT INFERNO LABE - KŘÍŽ KAREL, TESAŘOVÁ JANA - zaplaceno
7. CT BOJO - KOLÍN JOSEF, SEDLÁK BOHUSLAV - zaplaceno
8. CT MB - JENDERKA DAVID, BABJAK MARCEL
9. CT BORABAITS - MOKRÝ JIŘÍ + 1
10. CT KAPROBRANI - Marcel Všetečka, Petr Novotný
11. CT HANDY LINE 2 - Doležal Ondřej + 1
12. CT RYBAŘINA - SHOP - MAREK HÁJEK, PETR MRÁČEK - zaplaceno 
13. CT RAFANI - Pavel Pešek, Petr Váňa - zaplaceno
14. CT NÁHOĎÁCI - Jiří Dunovský, Jan Vecko - zaplaceno
15. CT DORKA - Michal Andrašovský, Dušan Halabrin
16. CT COLMIC JJ - Jiří Dvořák, Jan Škraňka

N1. CT ZOUFALCI - Netolický Milan, Tunka Jiří
N2.