Vítejte na oficiálních stránkách ČRS-MO Skuteč.

ČRS-MO na Facebooku

Termíny prodeje členských známek a povolenek v roce 2019: soboty 5. ledna, 19. ledna, 2. února, 16. února, 2. března a 6. dubna 2019 vždy od 8 do 11 hodin na rybárně. Z důvodu podepsání formuláře GDPRsi všichni členové musí vyzvednout osobně. Za členy ČRS mladší 18ti let musí formulář podepsat zákonní zástupci !!!!

-MO ČRS Skuteč nabízí k prodeji 6 ks chatek umístěných u Zbožnovského rybníka. Cena se bude odvíjet od stavu chatek (dohodou). Bližší informace podá pan Marcel Sotona na tel. 607879726 nebo pan Zdeněk Netolický tel. 724236065. Zájemci budou pozvání do výborové schúze MO ČRS Skuteč. 

-Členové ČRS-MO Skuteč, kteří budou potřebovat projednat některé otázky a připomínky týkající se činnosti ČRS-MO, požádají výbor o možnost účasti na jednání výboru. Termín si domluví minimálně 3 dny před schůzí a na schůzi dorazí v 18:00.

-Do revíru ČRS-MO Skuteč (Vodní nádrž Štěpánov I.) bylo vysazeno několik kusů jesetera sibiřského. Jeseteři jsou celoročně hájeni. Rybář, který jesetera uloví je povinen rybu neprodleně vrátit zpět do revíru. Pokud dojde ke zjištění krádeže jesetera, bude po pachateli vymáhána škoda ve výši pořizovací ceny nové ryby včetně nákladů na dopravu a vysazení.

-Revíry spadající pod MO-ČRS Skuteč:
Vodní nádrž Štěpánov I. 5,60 ha Skuteč sportovní
Skutečský 3,24 ha Skuteč- sportovní
Spálivec 0,62 ha Předhradí- sportovní
Hluboký 0,38 ha Předhradí- sportovní
Hněvětice 0,20 ha Hněvětice- sportovní
Návesní 0,20 ha Zbožnov- sportovní
Vodárník - Předhradí- chovný
Daletický - Daletice- chovný
Dolivecký - Dolivka- chovný
Ptáčník - Skuteč- chovný