Pravděpodobně nejlepší ročník má za sebou závod Skutečský pstroužek, konaný v sobotu 23.3.2019 na rybníku Zbožnovký. Celé závody provázelo nádherné slunečné počasí a výborná nálada všech zúčastněných. K tomu samozřejmně pomohlo i velké množství ulovených ryb. Celkem se chytlo 840 kusů!!! Závody vyhrál s celkovým součtem 18bodů KAREL SKLENÁŘ z Velké Bíteše, následovaný s 19 body MIROSLAVEM HLÁSENSKÝM z Poličky. Jako třetí se umístil taktéž poličský- MILAN JÍLEK, který posbíral 32 bodů.
Největší rybu závodu- pstruha duhového 38cm- ulovil skutečský Matěj Bureš, který byl zároveň se 47 body nejlepším Skutečským závodníkem na devátem místě. Dále nám výsledky až do 23. místa pokračují dle vyhlášení. Na 24. z původně 41. místa vzhledem k danému malému nedorozumění, za které se všem zúčastněným omlouváme, poskočil František Kincl.
Vítězům GRATULUJEME, děkujeme všem 77 zúčastněným závodníkům, všem sponzorům a budeme se těšit na další akci pořádanou MO ČRS SKUTEČ. V sekci fotogalerie naleznete odkaz na pár fotek z vyhlášení výsledků.